Utakmicama u Vankuveru i Sijetlu okončano je takmičenje u okviru grupe B Svetskog prvenstva koje se ove godine održava u Sjedinjenim američkim Državama, Kanasi i Meksiku.
Domaća selekcija je na domaćem terenu poražena od Švajcarske rezultatom 2:1 (0:0), dok je reprezentacija Bosne i Hercegovine slavila nak Katarom u Sijetlu sa 3:1 (2:1) i sada je potpuno jasno da „sajdžije“ kao lideri grupe idu u nokaut fazu Mundijala, sa druge pozicije će put eliminacija krenuti Kanađani, a izvesno je da će se u šesnaestini finala naći i „zmajevi“ koji su grupnu fazu okončali na trećoj poziciji sa četiri osvojena boda.
uskoro opširnije…


